1. Зал серцево-легеневої реанімації

Симуляційна форма навчання є найбільш оптимальною при відпрацюванні навичок домедичної допомоги. При відпрацюванні сценаріїв у залі серцево-легеневої реанімації. Саме в цьому випадку можливо більш повно і реалістично моделювати об’єкт у певній ситуації, отримати необхідні теоретичні та практичні знання, відпрацьовувати конкретні навички, не завдаючи шкоди здоров’ю людини.

У залі серцево-легеневої реанімації студентами проводиться відпрацювання навичок забезпечення прохідності верхніх дихальних шляхів різними методами (встановлення ларенгеальної маски, ротогорлової трубки та ін.), техніка штучної вентиляції легень, базові реанімаційні заходи (немовлятам, дітям, підліткам та дорослим) з використанням зовнішнього автоматичного дефібрилятора, розпізнавання серцевого ритму який підлягає або не підлягає дефібриляції. У тематичному залі наявні необхідні манекени, тренажери, вироби медичного призначення та розхідні матеріалами для успішнього опанування навичок домедичної допомоги.