8. Терапевтичний зал

Кабінет симуляційного  навчання у внутрішній медицині оснащений  манекеном у вигляді торсу реального пацієнту для аускультації при різних патологіях органів дихання та серця. Інструктор обирає один з серцевих та легеневих станів за допомогою дистанційного управління. Студенти багаторазово вислуховують різні тони та шуми, які у клініці бувають не так часто. Також  кабінет містить манекен, що імітує порушення серцевого ритму із кардіомоніторингом, який дає можливість інструктору дистанційно управляти та змінювати серцеві ритми. Кабінет обладнаний електрокардіографом з можливістю, в реальному часі, відпрацювання навичок зняття кардіограми на студентові-волонтеру. Додатково наявні тренажери з різноманітними патологіями сітківки та вуха з можливість діагностики захворювань сучасними офтальмо- та отоскопами. Кожний студент має можливість проглянути понад 20 типів очного дна та захворювань вуха.